Z nami Kite w Mozabiku, Kitesurfing na Sycyliiam, Campy dla dorosłych czy Kite wyjazdy dla babeczek, dostaniesz większego kopa niż po podwójnem espresso!

kitesurfingowe

PEŁNY KURS KITESURFINGU

Szkolenie kitesurfingowe nie tylko dla początkujących

Po 8h szkolenia będziesz potrafił wybrać odpowiedni sprzęt i przygotować go do sesji, wystartować latawiec oraz bezpiecznie i samodzielnie szlifować swoje umiejętności na wodzie. Szkolenie obejmuje zarówno teorię, jak i praktykę z zakresu m.in.: zasad bezpieczeństwa, set up sprzętu i systemów bezpieczeństwa , startowania i lądowania latawca, restartu latawca z wody, body dragów, pierwszuch startów z deską oraz krótkie halsy lewo/prawo.

8h | 2 os. | 400€

8h | 1 os. | 500€

DOSZKALANIE

Dla tych wszystkich, którzy w przeszłości odbyli już kurs kite’a

Kurs dedykowany jest dla tych wszystkich, którzy w przeszłości odbyli już kurs kite’a, jednak ich umiejętności i wiedza potrzebują nieco odświeżenia. Upewnimy się, że znasz zasady bezpieczeństwa. Wedle potrzeb, przypomnimy Ci restart latawca z wody, body dragi, pierwsze starty z deską lub halsy lewo/prawo. Zakres kursu nie jest sztywny i jest dostosowany do Twoich indywidualnych postępów.

5h | 2 os. | 275€

5h | 1 os. | 350€

POJEDYNCZA GODZINA

Skoki, zwroty, switche i inne szybkie podpowiedzi

Opcja pojedyńczych godzin szkoleniowych przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy potrzebują kilku tipów do nowego tricku albo szybkiego odświeżenia wiadomości z 2-3 zakresów tematycznych. Sam zdecyduj ile czasu potrzebujesz z instruktorem!

1h | 2 os. | 65€

 1h | 1 os. | 80€ 

Masz dodatkowe pytania?

Nie wiesz który pakiet wybrać?
Pierwsze lekcje już za Tobą, i nie wiesz ile jeszcze godzin potrzebujesz?
Tak. Kitesurfing jest dla Ciebie.
Chciałbyś kurs szyty na miarę?

Poniżej oferta wyjazdów uszytych specjalnie na Twoją miarę, najlepsze spoty, najlepsi ludzie i najlepsze warunki kite'owe
na wyciągnięcie ręki.

Jaki jest Plan?

ORganizujemy Dwa turnusy

01

COASTAL EXPEDTIOIN

Pierwszy turnus to 4 dni kitesurfingu w malowniczej kite lagunie, a następnie 4x4 coastal expedition czyli wyprawa 1200km wybrzeżem Mozambiku, na różne kite spoty. Finałem wyjazdu jest niesamowity spot Vilanculos i Park Narodowy Bazaruto.

02

LAGOON RETREAT

Drugi turnus to opcja stacjonarna- kitesurfing w turkusowej lagunie, jednodniowe wycieczki na różne kite spoty, downwindy oraz wizyta u słonia i żyrafy w Parku Narodowym Mozambiku!

Makani w Mozambiku

Jeśli jedyne wyzwanie jakie w życiu podjąłeś/aś to „wyzwanie Actimela” to ten wyjazd nie jest dla Ciebie! Marzysz o kitesurfingu na rajskich plażach i nieodkrytych spotach? 🌴☀️
Właśnie planujemy niesamowity wyjazd do Mozambiku, który zmieni Twoje spojrzenie na to, co oznacza prawdziwa przygoda na desce!

KITESURFINGOWE OBOZY NA SYCYLII

Laguna Lo Stagnone na Sycylii to gwarancja płaskiej i płytkiej wody, równego wiatru i niepowtarzalnej surferskiej atmosfery. Zabieramy Was do sycylijskiej wioseczki, ktróra w letnim sezonie, staje się stolicą kite progresu. W ciagu dnia pływamy i uczymy się kitesurfingu. Wieczorami rozpływamy się nad włoską kuchnią i zażywamy kąpieli w Prosecco.

KITE SAFARI w Egipcie 2023

Yo Ekipa,
Przeszliśmy na dietę ryżową, przenieśliśmy headquaters do Fiata Ducato i prawie sprzedaliśmy po nerce! Ale udało się zaklepać! Oficjalnie mamy termin na MAKANIOWE KITE SAFARI w EGIPCIE!
SAVE THE DATE!

KiteCamp w El Gounie

Egipski klasyk w Makaniowym wykonaniu.

Coś innego?

Nie znalazłeś w ofercie tego czego potrzebujesz? Stworzyć ofertę specjalnie dla Ciebie, dla nas to żaden problem.

Nasz sprzęt sprosta Waszym najwyższmy wymaganiom, ciagle uaktualniany, naszym zdaniem najlepszy na rynku.

Upewnimy się, że do Twoich rąk trafią najnowsze dostępne i sprawdzone zestawy!

Jedziesz z nami na wyjazd? Transport sprzętu jest po naszej stronie. Pozostaje Ci tylko odebrać go na spocie i pływać!

Nie wypadnij z obiegu!

Zostaw nam swój kontakt, a zawsze będziesz na bieżąco z tym co planujemy w najbliższym czasie!
(obiecujemy, nie pisać częściej niż raz na kwartał)