KITESAFARI W EGIPCIE

NA CZYM POLEGA I DLACZEGO WARTO POJECHAĆ

Kitesafari w Egipcie to wyjazd bardziej eksyctujący, niż Twoja ostatnia randka na Tinderze, dający większego kopa niż podwójne esspresso. Z scenariuszem, którego nie wymyśli nawet Czat GPT. Jeśli chcesz wiedzieć czy warto, to musisz sobie odpowiedzieć na poniższe pytania:

Czy jesteś gotowy

na tygodniowe luksusowe kitesafari w Egipcie i pływanie na najlepszych spotach do kitesurfingu w Egipcie, jednocześnie relaksując się w  pięciogwiazdkowych warunkach. A wszystko, czego potrzebujesz, będzie na pokładzie jachtu - od przestronnych kabin z prywatnymi łazienkami, po wysokiej jakości posiłki przygotowane przez profesjonalnych kucharzy?

Czy jesteś gotowy

na wspaniałe krajobrazy i przyrodę: Egipskie wybrzeże Morza Czerwonego to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie do uprawiania kitesurfingu?

Czy jesteś gotowy

na naukę i progres kite’a w najlepszych możliwych warunkach, płytka i ciepła woda, równy wiatr, najlepsi instruktorzy kitesurfingu. Rescue boaty i możliwość zmiany spotu w poszukiwaniu wiatru?

Czy jesteś gotowy

na poznanie nowych ludzi, którzy podzielają Twoją pasję do kitesurfingu. Bo spotkania towarzyskie, wycieczki na ląd i wieczorne imprezy na jachcie to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie podczas takiego wyjazdu?

Jeśli odpowiedziałeś TAK, na chociaż jedno pytanie, to śmiało czytaj dalej.

KITESAFARI, JAKIM JACHTEM PŁYNIEMY

Jacht którym płyniemy to super luksusowy statek, którym będziemy pływać na kitesafari! To nie jest zwykła łódka, to prawdziwy gigant o długości 45 metrów. To ponad półtora długości boiska do koszykówki. Zatem pomieści naszą całą ekipę i aż 14 osób załogi!

Pozwól, że Cie oprowadzimy.

4 pokłady, na górnym mamy sundeck,na którym możecie się opalać i opoczywać, jadalnia w środku i na zewnątrz, wewnętrzne salony,
kajuty wykończone w najwyższym standardzie, bardzo komfortowymi łóżkami, pościelą i ręcznikiem w nieszablonowym kształcie.Ale halko! To jeszcze nie wszystko! Kolejne pomieszczenie to część toaletowo-prysznicowa, gwarantująca prywatność i relaks po trudach dnia na kitesafari. Wszystkie kajuty mają okna. Ale jakby było mało, to możemy być Twoim kolejnym oknem na świat.
Cały wystrój jest nowoczesny i elegancki, więc w kajucie z pewnością poczujemy się jak w hotelu pięciogwiazdkowym.

Dodatkowo, na pokładzie znajdziemy świetnych kucharzy, którzy będą gotować pyszne i wykwintne posiłki.

W skrócie, jacht Anemony to taki pływający pałac, który zapewni nam niezapomniane wakacje na wodzie! Na serio jest lusksusowo!

KITESAFARI - KIEDY WARTO PŁYNAĆ

Kitesafari w Egipcie jest możliwy praktycznie przez cały rok, jednakże najlepsze warunki do uprawiania kitesurfingu występują od kwietnia do czerwca oraz od września do listopada. W tym czasie wiatr wieje na tyle silnie i stabilnie, że umożliwia swobodne pływanie przez większość dnia. 
Co więcej w naszym terminie pływamy już bez pianek, bo woda w morzu jest już ciepła.

KITESAFARI JAKI PLAN PODRÓŻY I GDZIE PŁYWAMY

Kitesafari w Egipcie to tygodniowe luksusowe kite wakacje. Taki wyjazd odbywa się na pokładzie specjalnego jachtu, którym jesteśmy w stanie dotrzeć do różnych spotów na środku Morza Czerwonego, do których nie dotrzesz, w żaden inny sposób.


Spotykamy się w sobotę w Marinie, wypływamy w niedziele rano i kolejne dni spędzamy na jachcie, bez zawijania do portów. W trakcie wyjazdu mamy możliwość kiteowania w różnych warunkach, od płycizn po głębokie wody (do wyboru). Startujemy latawce z bezludnych wysepek, na które docieramy za pomocą motorówek/speedboatów.
 Lekcje odbywają się na płytkich lagunach.

Oprócz kiteboardingu, w czasie wyjazdu można korzystać również z innych aktywności, takich jak snorkelling czy wakeboarding (wszystko w cenie wyjazdu).

Powrót do Mariny w Hurgadzie jest w piątek, zatem ostatnią noc spędzamy na jachcie, a w sobotę rano po śniadaniu opuszczamy jacht.

KITESAFARI - CZY TYLKO DLA ZAAWANSOWANYCH

Kitesafari jest atrakcyjnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kitesurferów. Dla początkujących, kitesafari jest doskonałą okazją do rozpoczęcia kursu kitesurfingu w idealnych warunkach. Z kolei dla bardziej doświadczonych kitesurferów, , oferuje wszystko od progress campu po downwindy po Morzu Czerwonym. Na kitesafari są z nami doświadczeni instruktorzy, którzy prowadzą kursy kitesurfingu na każdym stopniu zaawansowania.

KITESAFARI ILE KOSZTUJE I CO JEST W CENIE WYJAZDU

Na cenę kitesafari wpływa przede wszystkim rodzaj jachtu. Zatem uważaj na te ogłoszenia, które mają „luksusowy jacht” tylko z nazwy. Rozstrzał klas poszczególnych jachtów jest ogromny. A nikt nie chce trafić na obskurny jacht i zostać tym samym oszukanym.

Cena naszego KITESAFARI ZACZYNA SIĘ OD 1350 EURO
CENA ZAWIERA

  • 7 noclegów w kabinie dwuosobowej z prywatną łazienką, prysznicem, klimatyzacją
  • transfery lotnisko-marina
  • pełne wyżywienie
  • codzienne transfery speedboatami ze statku na spoty
  • pomoc przy startowaniu i lądowaniu, kompresor na plaży
  • rescue boat, czyli pomoc motorówki na wodzie
  • opata paliwowa i opłata za Park Marine

KITESAFARI CZY WARTO - OPINIE

Jeśli jesteś miłośnikiem kiteboardingu, to kitesafari w Egipcie na pewno będzie jednym z Twoich najlepszych wyjazdów w życiu!
Egipt jest świetny do uprawiania kiteboardingu, ze względu na swoje idealne warunki wietrzne, ciepłą wodę i piękne krajobrazy. A jeśli dorzucimy do tego luksusowy jacht i doborową ekipę, to gwarantujemy, że nie będziesz chciał wracać!

Nie wypadnij z obiegu!

Zostaw nam swój kontakt, a zawsze będziesz na bieżąco z tym co planujemy w najbliższym czasie!
(obiecujemy, nie pisać częściej niż raz na kwartał)